Zarządzanie nieruchomościami

 

VIRTUAL
OFFICE
INWESTYCJE DŁUGOTERMINOWE
1
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
2
DZIAŁANIA
FUNDACJI
3
ZARZĄDZANIE POWIESZCHNIAMI REKLAMOWYMI
4

1. WSPÓLNE INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI Z PRZEZNACZENIEM NA WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY, OKAZJONALNY.

– POTRZEBA STWORZENIA CZEGOŚ NA KSZTAŁT CROWDFUNDINGU

(PRZYKŁAD STRONY http://sharevestors.com/)

– Z JEDNEJ STRONY WŁAŚCICIELE NIERUCHOMOŚCI MOGĄ DODAWAĆ                     SWOJE NIERUCHOMOŚCI DO BAZY

– Z DRUGIEJ STRONY OSOBY ZAREJESTROWANE MOGĄ DEKLAROWAĆ CHĘĆ UDZIAŁU W KUPNIE TEJ NIERUCHOMOŚCI WYRAŻANEJ W DANEJ KWOCIE

(PRZYKŁAD KTOŚ SPRZEDAJE NIERUCHOMOŚĆ ZA 150.000ZŁ, A JA DAJE  15.000, KTOŚ INNY 30.000 ITD.

– PRZYCHODZI MI NA MYŚL STRONA ZBIÓRKA.PL JEŚLI CHODZI O                               FUNKCJONOWANIE

2.  Zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali.

Kompleksowa obsługa wynajmu mieszkań, domów i lokali komercyjnych to usługa kierowana do właścicieli lokali przeznaczonych na wynajem. Traktuj swoje mieszkanie, dom lub lokal komercyjny jak korzystniejszą opcję  lokaty bankowej! Nawet do 10% w skali roku. Z nami to możliwe.
Codziennie dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Możesz rozpocząć z nami współpracę, niezależnie czy posiadasz jedno mieszkanie, czy kilkadziesiąt. Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych, a także artykuł opieka nad mieszkaniem. Oferta wyczerpuje potrzeby zarówno właścicieli nieruchomości z przeznaczeniem na wynajem, jak i osób chcących inwestować w mieszkania i domy. Przeprowadzamy cały proces zakupu mieszkania pod wynajem. Wyszukujemy nieruchomości, które przyniosą inwestorom najlepszą możliwą stopę zwrotu z inwestycji, a także po akceptacji, bezpiecznie finalizujemy proces zakupu i ewentualnego przystosowania lokalu do wynajmu. Po czym natychmiast przechodzimy do etapu wynajmu nieruchomości. Twój zysk jest dla nas najważniejszy. Osiągaj więcej, pracując mniej.
Obsługa nieruchomości przez cały okres trwania umowy najmu.
Wyręczenie właściciela przy wszystkich czynnościach związanych z wynajmem.
Obsługa podatkowa, windykacja należności od najemców.
Pełna kartoteka zarządzania wynajmem przez aplikację on-line.
Panel właściciela jest tym, czego oczekujesz. Rozwiązanie szyte na miarę potrzeb. System do obsługi wynajmu jest tym, czego oczekujesz od swojego zarządcy i opiekuna mieszkania. Trudno nam sobie wyobrazić współpracę z właścicielem, bez internetowego systemu obsługi najmu. Z poziomu aplikacji, masz możliwość bieżącego monitorowania sytuacji w Twojej nieruchomości. Pobieraj bieżące dokumenty dotyczące mieszkania, podglądaj sytuację z płatnościami i przelewami wychodzącymi, generuj zestawienia i przeglądaj historię najmu, kontroluj stany liczników, sprawdzaj historię wykonanych czynności przy obsłudze wynajmu, pobieraj wystawione przez nas faktury. Wszystkie Twoje mieszkania widoczne są z poziomu jednego konta. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym klientom najwyższy komfort obsługi nieruchomości i maksymalne bezpieczeństwo wynajmu.
Nie pobieramy żadnych opłat, przed wykonaniem usługi.
Brak stawki minimalnej za obsługę nieruchomości.
Nie pobieramy żadnych depozytów od właściciela.
Nie pobieramy opłaty za znalezienie najemcy.
Usługi rozszerzone:
Windykacja należności od najemców.
Obsługa podatkowa wynajmu, również dla obcokrajowców.
Zakup mieszkania pod wynajem.
Cykliczne kontrole nieruchomości.
„Nagłe interwencje” dotyczące nieruchomości.

Wszystkie oferowane przez nas usługi są wykonywane bezpośrednio przez naszą firmę. Niezależnie czy zlecisz nam, obsługę podatkową, remont mieszkania, fotografię wnętrz czy windykację należności to podmiotem odpowiedzialnym będzie nasza firma. Dzięki temu gwarantujemy, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie.

Dodatkowe usługi:
Profesjonalna fotografia wnętrz.
Home staging.
Remonty mieszkań pod wynajem.

3.  100% zysku przeznaczamy na działalność fundacji Nepticon, która zajmuje się organizowaniem eventów dla dzieci z ośrodków wychowawczych, domów dziecka oraz świetlic środowiskowych w Łodzi.

Tworzymy również fundusz stypendialny dla dzieci zagrożonych ubóstwem na rzecz ich rozwoju osobistego pod względem edukacji i kultury fizycznej z całej Polski.

4. Posiadamy w swojej ofercie powierzchnie reklamowe zlokalizowane na obiektach sportowych typu „Orlik”.

Ceny są ukształtowane w zależności od rejonizacji ustalanej przez poszczególne Urzędy Miast.
Zysk z zarządzania tymi powierzchniami przeznaczymy w całości na działania związane z Fundacją Nepticon.
Każda firma, która skorzysta z naszej oferty zarządzania powierzchniami reklamowymi staje się Donatorem akcji                 realizowanych przez Fundację Nepticon, więc podczas ich trwania istnieje możliwość uwidocznienia-wyeksponowania firmy poprzez takie nośniki informacji jak: telewizja, radio oraz media społecznościowe całkowicie za darmo.
Zapewniamy:
Powierzchnie reklamowe.
Bannery reklamowe.
Maszty/Flagi reklamowe.
Roll-upy reklamowe.
Leżaki reklamowe z logo firmy.